• Stwórz swoja własną, wirtualną kartę ciąży! Analiza cyklu, badania, testy - wszystko w jednym miejscu!
  • Zapraszamy do galerii testów ciążowych i owulacyjnych. Porównaj swój wynik testu !!!

strona główna / baza wiedzy / kalkulatory


Kalkulator Dni Płodnych
Kalkulator dni płodnych jest doskonałym sposobem do obliczenia dni płodnych. Szczególnie jest on użyteczny dla par, które planują powiększenie rodziny poprzez poczęcie dziecka. Poprzez stosunek seksualny w obliczonych dniach - znacznie zwiększają się szanse na zajście w ciąże.
Kalkulator Wagi w Ciąży
Poznanie wagi potencjalnej wagi w ostatnich tygodniach ciąży jest niezwykle ważne, ze względu na odpowiednie działania prewencyjne zapobiegające zwyrodnieniom kręgosłupa, szczególnie w przypadku otyłości lub niedowagi.
Kalkulator Narodzin
Dzięki kalendarzowi ciąży (narodzin) można zobaczyć, jak rozwija się i rośnie dziecko, jak kształtują się jego narządy i co dzieje się na kolejnych etapach ciąży. Rozpoczęcie ciąży datujemy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, chociaż w tym czasie nie doszło jeszcze do zapłodnienia. Nastąpi ono dopiero za kilkanaście dni. Organizm nie przekazuje jeszcze żadnych sygnałów alarmowych.
Kalkulator Płci Dziecka
Warto mieć na uwadze, że płeć dziecka jest zależna od wielu indywidualnych czynników, jakimi są przede wszystkim predyspozycje genetyczne obojga rodziców. Jednak zanim podejdziemy do tej sytuacji sceptycznie - warto spróbować i sprawdzić samodzielnie skuteczność kalkulatora płci dziecka.
Kalkulator Daty Porodu
Kalkulator terminu porodu to narzędzie internetowe, dzięki któremu każda przyszła mama może samodzielnie obliczyć przybliżoną datę porodu. Dla przypomnienia dodam, że poród oznacza koniec okresu ciąży, w którym następuje rozwiązanie.
Kalkulator Beta hCG
Gonadropina kosmówkowa hCG jest hormonem wytwarzanym przez organizm kobiety, od którego bezpośredniego wpływu zależy rozwój oraz utrzymanie ciąży na jej wczesnym etapie(...)

© 2013 - 2020
Fundusze europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w Waszą przyszłość. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.